Aad van Prooyen

Account manager/specialisatie machine diagnostics

Oud-Beijerland

Abheek Bhadury

Proefstand Engineer

Oud-Beijerland

Adelino Soares Andrade

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Adjinder Leda

CNC kotteraar/frezer

Oud-Beijerland

Adri Letterman

Logistiek medewerker - Transport

Oud-Beijerland

Adriaan van Tiggelen

Logistiek medewerker - Transport

Oud-Beijerland

Adrie Jansen

CNC kotteraar/frezer

Oud-Beijerland

Akan Gozel

CNC frezer / kotteraar

Oud-Beijerland

Alan Matthews

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Alber van Ekeren

Directeur

Oud-Beijerland

Alejandro Windzak

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Alex Wibawa

CAD/CAM tekenaar-frezer

Mijdrecht

Alvaro Nita

Korveer

Oud-Beijerland

André Kreeft

Senior Machine Operator

Schiedam

André Ver

Service Engineer

Oud-Beijerland

André de Romph

Keurmeester Hijs-Pneu-Hydr

Oud-Beijerland

Andrii Riabykin

CNC verspaner

Mijdrecht

Aquila Kohinor

Service Engineer

Schiedam

Arie van der Windt

Logistiek medewerker - Transport

Oud-Beijerland

Arjan Visser

Engineer

Oud-Beijerland

Arjan van Meerten

Lasercladden coordinator/specialist

Oud-Beijerland

Arjan van Britsem

CNC kotteraar/frezer

Oud-Beijerland

Arnoud Hooijmeijer

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting montage

Oud-Beijerland

Arthur Florijn

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Asieskoemar Ajodhia

Hoofd Logistiek & Voorraadbeheer

Oud-Beijerland

Bas Bongers

Projectleider

Schiedam

Ben van Groesen

Service Engineer

Schiedam

Cedric van Heest

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting versp

Oud-Beijerland

Cees Daalman

CNC frezer

Oud-Beijerland

Chris Aarts

Stagiair - HBO

Oud-Beijerland

Clifton Soebarman

Werkvoorbereider / Programmeur

Schiedam

Co van Dam

Bankwerker/hulp/afbramer

Mijdrecht

Conor de Blank

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

Daniel van der Meer

Vakantiewerker

Schiedam

Daniel Fredriks

Management Trainee

Oud-Beijerland

Danny Nieuwdorp

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Danny Grauss

Service Engineer

Schiedam

Davey Bongers

CNC frezer / kotteraar

Oud-Beijerland

Dennis Janse

Sales Engineer / Account Manager

Oud-Beijerland

Dimitri Holtkamp

Service Engineer

Shipborn

Dion van Dieren

Service Engineer

Oud-Beijerland

Douwe de Man

Service Engineer

Oud-Beijerland

Dylan Bouman

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

Dylan der Sande Van

CNC frezer

Oud-Beijerland

Ed Wolf

CONV draaier/frezer

Schiedam

Eddy Klijnsma

Werkvoorbereider

Mijdrecht

Eelco Fortuin

Projectleider

Oud-Beijerland

Emre Gumus

CNC frezer

Oud-Beijerland

Ernst Jan Rietveld

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Erwin Hoekstra

CNC verspaner

Schiedam

Erwin Fierens

Conv. Kotteraar

Schiedam

Fatih Akin

Service Engineer

Oud-Beijerland

Ferry Groenendijk

Sales Engineer / Account Manager

Oud-Beijerland

Finn Raben

CNC frezer

Oud-Beijerland

Floris de Visser

Scheepsinterieurbouwer

Shipborn

Floris Bekker

Scheepsinterieurbouwer

Shipborn

Frank van Geel

Laser cladden specialist/operator

Oud-Beijerland

Franklin Sodenkamp

Hoofd Projectleiding

Oud-Beijerland

Geert Schueren Vander

Account Manager Belgie

Oud-Beijerland

George Gainariu

Slijper

Schiedam

Gijs Ooms

Sales Engineer / Account Manager - Lasercladden

Oud-Beijerland

Gijs van der Hoogt

Engineer

Oud-Beijerland

Gijs Remers

Vakantiewerker

Oud-Beijerland

Haci Daglayan

Tandwielslijper

Schiedam

Hans Oldeniel Van

CNC frezer

Mijdrecht

Hans Raams

Bankwerker/hulp/afbramer

Mijdrecht

Hendrik Moestadja

Conv rondslijper

Schiedam

Henk Stolk

Conv draaier

Schiedam

Henry Verwijs

Account manager / verkoper binnendienst

Oud-Beijerland

Herman Braat

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Huan Ta

CONV verspaner

Mijdrecht

Hugo Troost

Machine diagnostics specialist - junior

Oud-Beijerland

Huseyin Ertekin

Draaier 1

Oud-Beijerland

Huub Wezenbeek

Management Trainee

Oud-Beijerland

Huuk Bouter

Logistiek medewerker - Transport

Mijdrecht

Inze de Kraa

TEC MBO4 - richting montage

Oud-Beijerland

Ivan Hewitt

Service Engineer

Schiedam

Jaap Grootjans

CNC Kotteraar

Schiedam

Jack Kenny

CNC frezer / kotteraar

Schiedam

Jan de Jonge

Service Engineer

Oud-Beijerland

Jan Nijholt

Service Engineer

Oud-Beijerland

Jan van de Berg

CNC draaier

Mijdrecht

Janos Iker

CNC frezer

Mijdrecht

Jarno Kennepohl

Management Trainee

Schiedam

Jason in Veld

TEC MBO4 - richting montage

Oud-Beijerland

Jaydey Fruytier

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Jeanneau de Gordinou Gouberville

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

Jenson Akker

TEC MBO4 - richting montage

Oud-Beijerland

Jeroen van Beveren

Logistiek medewerker

Oud-Beijerland

Jeroen van Kooten

Proefstand Engineer

Oud-Beijerland

Jeroen Klijn

Logistiek medewerker

Mijdrecht

Jeroen van Iperen

CNC Kotteraar

Schiedam

Jeroen Bartelen

Imagineer - Recruiter

Oud-Beijerland

Jerome Dirven

Management Trainee

Shipborn

Jesse Huizer

Proefstand Engineer

Oud-Beijerland

JJ Cloostermans

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

Joey Kipp

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

John Oosthoek

Service Engineer

Oud-Beijerland

John den Ouden

CNC verspaner

Schiedam

John Ton

CNC frezer / kotteraar

Oud-Beijerland

Jonathan Florijn

Service Engineer

Oud-Beijerland

Joris van der Wild

Management Trainee

Oud-Beijerland

Jos Keijzer

Logistiek medewerker - Transport

Oud-Beijerland

Jos Klein

Modelmaker

Oud-Beijerland

Jos van Kan

Logistiek medewerker

Schiedam

José Luis Boaventura Freire

CONV draaier/frezer

Schiedam

Julius Wartna

Service Engineer

Oud-Beijerland

Kaj Blanken

Service Engineer

Schiedam

Keano de Ruiter

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Kees de Bruin

Praktijkbegeleider All Round Verspaner

Oud-Beijerland

Kevan Cathalina

Service Engineer

Oud-Beijerland

Kumar Vanniyasingam

Draaier 1

Mijdrecht

Kyan Smids

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Lennard van der Hoeven

Projectleider

Schiedam

Leo Andeweg

Logistiek medewerker - Transport

Oud-Beijerland

Leon Gobel

Service Engineer

Oud-Beijerland

Levi Bulk

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

Lorenzo Joel van Geel

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting versp

Oud-Beijerland

Lucas Grimbergen

TEC MBO4 - richting montage

Oud-Beijerland

Lukasz Kozlowski

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Luke Raats

CNC verspaner

Oud-Beijerland

M Both

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Marc Veldhuizen

CNC draaier

Mijdrecht

Marc van Cappellen

Engineer

Oud-Beijerland

Marcel Verwijs

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Marco van Opstal

Hoofd Montage

Oud-Beijerland

Marco Vlot

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

Mares Murre

CNC Kotteraar

Schiedam

Marinus Both

CNC frezer

Mijdrecht

Marius Rugina

CNC verspaner

Mijdrecht

Marjo vd Vermeer Werf

Financiele administratie/secretaresse

Oud-Beijerland

Mark Swolfs

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting versp

Oud-Beijerland

Martijn Klein

Machine diagnostics specialist - senior

Oud-Beijerland

Martin van den Heuvel

CNC draaier

Schiedam

Matthijs Goijers

Accountmanager

Mijdrecht

Maurice Kellevink

CNC kotteraar/frezer

Schiedam

Mees de Monchy

Management Trainee

Mijdrecht

Mitchell Haze

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Murat Demirez

CNC draaier

Oud-Beijerland

Nedelcho Penchev

Service Engineer

Oud-Beijerland

Nerijus Vaitkus

Service Engineer

Oud-Beijerland

Nick van den Hoek

Service Engineer

Oud-Beijerland

Nick Bloemendaal

Service Engineer

Oud-Beijerland

Nick de Koning

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting montage

Oud-Beijerland

Niek Doolaard

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Niels Saenen

Projectleider

Oud-Beijerland

Nikki Zwaans

Praktijkbegeleider Montage

Oud-Beijerland

Noah Daemen

TEC brugklas leerling - 1e jaars

Oud-Beijerland

Pascal Mulder

Scheepsinterieurbouwer

Shipborn

Patrick Vercammen

Creative mind

Oud-Beijerland

Per Korst

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting versp

Oud-Beijerland

Peter Freriks

Logistiek medewerker - Transport

Mijdrecht

Quinten Winkel

BU Manager GBS College

Oud-Beijerland

Raf Malais

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Remon Brader

CNC frezer

Schiedam

Remon Romijn

Rondslijper

Schiedam

Richard Prins

Service Engineer

Schiedam

Richard Gielen

Quality Inspector SR

Schiedam

Richard Sciarone

CNC draaier

Schiedam

Rick van der Schee

Service Engineer

Schiedam

Rick Ramsey

Proefstand Engineer

Oud-Beijerland

Rik Langendijk

Service Engineer

Oud-Beijerland

Rob Terlouw

Projectleider

Oud-Beijerland

Rob Bras

Draaier 2

Mijdrecht

Rob Reurings

CNC frezer

Mijdrecht

Rob Hoogeboom

Praktijkbegeleider Montage

Oud-Beijerland

Rob Kuhuwael

CNC draaier

Schiedam

Robbie Tuinder

Vakantiewerker

Schiedam

Robbin Hitsert

Service Engineer

Oud-Beijerland

Robbin Snijders

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting versp

Oud-Beijerland

Robert Verhoeff

Engineer

Schiedam

Robin Sprong

CNC Kotteraar

Schiedam

Ronald Asselman

Engineer

Oud-Beijerland

Ronald Sarris

Voorman Bankwerkerij

Schiedam

Ronald Huygens

Onderhoudsmonteur

Schiedam

Roy Graniglia

Service Engineer

Schiedam

Ruben van der Heijden

Houtbewerker

Shipborn

Rudi Hijweege

Logistiek medewerker - Transport

Oud-Beijerland

Rutger de Vries

Service Engineer

Oud-Beijerland

Ruud Noorlander

Conv draaier

Oud-Beijerland

Saied Seresht

Conv draaier

Oud-Beijerland

Samet Basarir

CNC frezer

Oud-Beijerland

Sander Wijninga

Hoofd verkoop/inkoop

Mijdrecht

Sebastiaan van der Pas

Management Trainee

Oud-Beijerland

Siban Mohamad

Stagiair/leerling/werken-leren - algemeen

Oud-Beijerland

Simon Lems

Technisch Manager

Schiedam

Sjaak Vermeer

Service Engineer

Oud-Beijerland

Sjaak van der Steen

Quality Inspector SR

Oud-Beijerland

Sjoerd Klein

Projectleider

Mijdrecht

Sophie Bashev

Recruiter

Oud-Beijerland

Stef van Horssen

Service Engineer

Oud-Beijerland

Stef Broekman

Accountmanager

Schiedam

Stefan Meijndert

Tandwielslijper

Schiedam

Stelios Pnevmatikakis

Projectleider

Schiedam

Steve Marshall

CNC frezer

Mijdrecht

Sweder van Tricht

Scheepsinterieurbouwer

Shipborn

Sybe Dijkema

Stagiair - HBO

Oud-Beijerland

Sylvestre da Nascimento Luz

Service Engineer

Oud-Beijerland

Theophile Dubois

Machine diagnostics specialist - junior

Oud-Beijerland

Thijs-Jan de Bruin

Logistiek medewerker

Schiedam

Ton Schippers

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Viktor de Jonge

TEC MBO4 - richting montage

Oud-Beijerland

Vincent van Ede

Hoofd Machinale

Oud-Beijerland

Virgill Hoogdorp

Service Engineer

Schiedam

Wilfred Moraal

Productie manager

Schiedam

Wolter Overweg

Commercieel Verkoper

Schiedam

Wout van Velsen

Houtbewerker

Shipborn

Xavier Trip

Houtbewerker

Shipborn

Yoran Heijdra

TEC brugklas leerling - 2e jaars richting versp

Oud-Beijerland

Youri Born

CNC verspaner

Oud-Beijerland

Zeeshan Saeed

Machine diagnostics specialist - junior

Oud-Beijerland

Zoran Kilibarda

CNC verspaner

Oud-Beijerland